Beste opdrachtgever,
Bijgevoegd mijn eerste inzending voor uw logo, die als basis kan dienen voor de huisstijl. In het ontwerp zit het beeldmerk verwerkt. Het slot in de 'D' verwijst naar uw key activity, en is op een moderne en serieuze wijze verwerkt.
Met uw feedback kan ik natuurlijk wijzigingen of variaties maken.
Met vriendelijke groeten,
Marco (ii11)
EntrD heeft een naam, nu nog een logo en huisstijl!
- Wedstrijd van: Kiesvoormij
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 28-03-2014
Datum einde: 04-04-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.

