Everyday Kidz.nl

Datum start: 02-05-2013

Datum einde: 30-05-2013

Totaal budget: € 249.00
Nieuwste inzending
Book cover
karad

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Wij zijn voor onze nieuwe webshop opzoek naar een mooi fris logo en daarbij passende huisstijl.

Bedrijfsomschrijving


Everyday Kidz is onderdeel van Marxo Management & Ondersteuning b.v. wij zijn een jong bedrijf die zich bezig houd met het verzorgen van Management in de Detailhandel en daarnaast richten wij ons in het bijzonder op online verkoop.

Doelgroep


De doelgroep voor Everyday Kidz zijn de moeders en of vader van kinderen in de leeftijd 0 t/m 12 jaar die op zoek zijn naar kleding in een betaalbaar en hip assortiment.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Wij willen een professioneel uiterlijk het moet strak zijn en toegankelijk het moet bij de doelgroep passen en ook kleur bevatten.

Wij hebben het logo van onze dochter onderneming toegevoegd en het moet hier mee inline zijn.

Designer: peggyvandergroes.nl peggyvandergroes.nl
logo_huisstijl-peggyvandergroesnl-EX9yIpH6

Geen commentaar

MarxoMarxo

Beste Peggy,

Bedankt voor het insturen van dit idee helaas is door een storing het logo van onze dochter onderneming niet te zien in deze wedstrijd dit word binnenkort opgelost.

Hij is al wel te zien op onze website www.beauty4everyday.nl en dan zul je begrijpen dat dit ontworpen logo niet past binnen ons huidige beeld.

peggyvandergroes.nlpeggyvandergroes.nl

Bedankt voor de opmerking. Inderdaad nu ik het logo gezien heb, snap ik dat dit logo er niet bij past. Ik zal een nieuw logo maken.

MarxoMarxo

We kijken er naar uit..

Succes

P.s. je portfolio ziet er veel belovend uit

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.