Dag Vincent....
een eerste gedachte naar aanleiding van jouw briefing. Wat belangrijk is in het geheel is volgens mij de verwevenheid die er moet ontstaan tussen de leverancier en de afnemer. Daar leent een combinatie van de de 2 X-en zich heel goed voor.
Kleuren en lettertype kunnen uiteraard anders. Graag feedback om eventueel aan te passen,
groet, Wim
eXXenergy: ontwerp de huisstijl voor dit nieuwe bedrijf
- Wedstrijd van: vincentbrouwer
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 28-11-2014
Datum einde: 12-12-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste Wim,
De gedachte over de verwevenheid tussen klant en eXXenergy spreekt mij aan. De "samenvoeging" van de dubbele X vind ik dan ook mooi. In de slogan graag energy vervangen door energie (op zijn Nederlands).
Ben benieuwd hoe e.e.a. zal uitwerken in visitekaartje en briefpapier.
Voorlopig een mooie top 3 notering.
Hartelijke groet
Vincent