Geen commentaar
Faber Innovations
- Wedstrijd van: baukefaber
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 18-08-2014
Datum einde: 18-09-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Goedenavond Vorm-R,
Ben meer opzoek naar een nieuwe vorm. Of het Spelen met 1 of 2 letters. Bijvoorbeeld die van Faber en Innovations. Zie graag een nieuw ontwerp tegemoet.
Mvg. Bauke Faber.

Beste BaukeFaber, hierbij een eerste voorstel voor het logo voor Faber Innovations met daarbij gevoegd een mogelijkheid met de gewenste 'payoff'. Ik ben benieuwd of dit voorstel een beetje in de gewenste richting zit. Met vriendelijke groet, Ab