Geen commentaar
Financieel Adviesbureau Drs. A.F. Hornstra
- Wedstrijd van: andrehornstra
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 29-01-2013
Datum einde: 03-03-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dag,
hierbij mijn inzending, mijn eerste opzet voor het logo. Het is een strak, goed leesbaar en zakelijk logo dat betrouwbaarheid en deskundigheid uitstraalt. Het beeldmerk is op basis van de H, uw voorletter, maar zoals u misschien herkent is het een euroteken, 45 graden op de kant. Zo zit zowel het persoonlijke aspect als het zakelijke, inhoudelijke aspect in het logo. Kleuren, lettertypen e.d. kan ik aanpassen naar gelang. Na feedback zal ik een opzet voor de volledige huisstijl presenteren. Graag verneem ik uw mening en eventuele aanpassingen.
Met vriendelijke groet,
Marcel
OpMaat Vormgeving