Geen commentaar
Food
- Wedstrijd van: baffo
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 08-08-2012
Datum einde: 22-08-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Geachte heer/mevrouw.
Hierbij mijn ontwerpen.
Je als bedrijf onderscheiden kan tegenwoordig heel lastig zijn.
Zeker in een wereld waar alles draait om de media, communicatie, en reclame. Drukwerk of digitaal... Je ontkomt er niet aan. Men wordt ermee overladen.
Opvallen en proberen je doelgroep zo breed mogelijk te houden is een must!
Hieruit is bij mij de naam FineFoods voortgekomen. Het rolt gemakkelijk over de tong, heeft een frisse en eigentijdse klank en een ruime betekenis.
o.a:
- Delicaat
- Schoon
- en fijn.
Ik heb er bewust voor gekozen, in het logo geen lappen vlees of rood te gebruiken. Deze combinatie riep bij mij een meer BBQ achtige, bloederige sfeer op en u verkoopt immers meer dan alleen vlees.
Ik ben uitgekomen op een lime achting groen. Dit wordt vaak geassocieerd met fris, vers, heeft een natuurlijke uitstraling en is bovenal opvallend.
De initialen heb ik gecombineerd tot een modern en symmetrisch logo, die als twee puzzlestukken in elkaar passen. Dit symboliseert eenheid t.a.v. de doelgroep.
Het woordmerk is strak en modern, maar heeft ook een subtiel speels randje.
Hopelijk kunt u hier iets mee en ontwerpen we de juiste richting in. Feedback is zeer welkom...
Verder ben ik bezig met een tweede concept, een meer traditionele variant. Dit volgt.
Vriendelijke groet,
Ed Scheeren
Dit zijn mooie ontwerpen waar ik me zeker kan in vinden. Met dit soort ontwerpen kan ik verder. Sorry voor late feedback was een weekje op reis.
heb eens wat gegoogled en vastgesteld dat Fine Foods reeds bestaat in België. Misschien nog een idee met FF?
Bedankt voor de reactie. Fijn dat het ontwerp bevalt. Ik zal nog eens brainstormen en met wat alternatieven komen.
Fairfood(s), flavourfoods, firstfoods, foodfirst,

Geen commentaar
Hiernaast het briefpapier en een affiche/flyer concept.