Fris en innovatief logo en huisstijl voor Pieters Marketing Advies

Datum start: 29-09-2009

Datum einde: 13-10-2009

Totaal budget: € 300.00
Nieuwste inzending
Book cover
Het Offensief

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik ben op zoek naar een logo en huisstijl om een nieuwe frisse start te maken. Uiteraard passend bij mijn activiteiten (marketing, innovatie, klantcontact, internet) maar vooral verfrissend, verrassend,innovatief,en uitdagend. Dus geen 13 in een dozijn en geen saai logo. Durf jezelf te overtreffen, maak iets wat eigenlijk net over de top is en doe er dan nog een schepje bovenop. Succes!

Bedrijfsomschrijving


Ik ben zelfstandig marketing adviseur(zzp)gespecialiseerd in merkmanagement, innovatie, klantcontact en multichannel marketing. Al meer dan 15 jaar werk ik als marketeer in verschillende branches (kaas, o.a. Slankie en Frico), telecom en internet (o.a. Scarlet) en financiele dienstverlening (Ditzo, ING). Zie verder de powerpoint presentatie over Pieters Marketing Advies in de bijlage.

Doelgroep


Opdrachtgevers/beslissers/eigenaren die een marketingproject willen realiseren binnen hun organisatie. Voorbeelden van projecten:
1. Het ontwikkelen en introduceren van een innovatief product of dienst
2. Centraal stellen van de klant in de organisatie en het inrichten van het bijbehorende klantcontact

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Dit is volkomen vrij. Tot nu toe maak ik gebruik van rood en blauw, de meest gebruikte kleuren in logo's maar dit hoeft dus niet.

Designer: Annelies Ontwerpt Annelies Ontwerpt
logo_huisstijl-annelies-ontwerpt-JWT3sSHI

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-annelies-ontwerpt-E5CkE772

Geen commentaar

henkpietershenkpieters

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-annelies-ontwerpt-mLGSp2u0

Annelies OntwerptAnnelies Ontwerpt

Dit logo bestaad uit 4 PMS kleuren. U ziet hier vier voorbeelden met verschillend kleurgebruik.

henkpietershenkpieters

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-annelies-ontwerpt-giHd8sjo

Annelies OntwerptAnnelies Ontwerpt

Het logo bestaad uit 2 PMS kleuren. Dit scheelt aanzienlijk in drukkosten. Hier een voorbeeld van 9 kleurencombinaties.

henkpietershenkpieters

Hallo Annelies,

Wat mij aanspreekt zijn de heldere kleuren en er zit ook beweging in door de opgaande golf, er straalt dynamiek uit.

Groeten, Henk.

Annelies OntwerptAnnelies Ontwerpt

Hai Henk,

bedankt voor de feedback!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.