Hoi,
Zie nieuw ontwerp. Dit is een de combi zoals door jullie gevraagd. De (zelfgetekende) letters zijn nu \'open\'. De strepen zijn vervangen door de bloemen van ontwerp 2. Ik ben benieuwd hoe jullie dit vinden?
Ik zie de reaktie graag tegemoet.
groetjes, Johan
Fris logo en huisstijl voor jong communicatiebureau op het gebied van toerisme en kinderen
- Wedstrijd van: djeurissen
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 18-04-2011
Datum einde: 02-05-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hallo Johan,
Erg leuk zo! Helaas is het wel dat er dit weekend een ontwerp binnen is gekomen waarvan we beiden meteen een \'yes\'-gevoel hadden. We kijken even of we er met haar uit kunnen komenj, zo nee, dan komen we bij je terug.
Hartelijk dank alvast,
Dagmar

Hallo Dagmar,
Ondanks dat je mijn vorig ontwerp in je favorietenlijst hebt gezet en ondanks dat ik dat eigenlijk al een mooi ontwerp vind voor jullie buro,
heb ik toch ook nog een nieuw ontwerp gemaakt! Laat me maar weten wat je hiervan denkt. Ook over mijn vorige ontwerp graag feedback! Als je iets aangepast wilt hebben, no problem!
gr. Johan
Hallo Johan,
We zouden heel graag een combi willen maken van je 1e en 2e ontwerp: de bloemen ipv de strepen, maar qua opbouw ontwerp 1. Dus bloemen aan de onderkant van het briefpapier ipv aan de bovenkant, evenals onder aan de envelop ipv aan de zijkant. Wat ons betreft hoeven de letters niet ingekleurd, daarmee bedoel ik bijvoorbeeld de O die nu een dichte bol is....
Dank!
Dagmar
Ok prima, ga ik vanavond voor jullie maken.
Bedankt voor je reaktie!
Groetjes, Johan

Hallo,
Hierbij mijn inzending. Volgens mij voldoet mijn ontwerp van jullie toekomstige huisstijl aan al jullie eisen. Fris, vrolijk, kleurrijk, jong, creatief en zeker ook hip! Meer valt er niet over te zeggen wat mij betreft! Ik ben benieuwd naar jullie reaktie!
m.vr.gr. Johan
Beste Johan,
Inderdaad komt dit heel dicht in de buurt bij wat we voor ogen hebben. Hij staat in ons favorietenlijstje!
Dagmar
Hallo Dagmar,
Bedankt voor je reaktie!
En je schrijft dat ie dicht in de buurt komt, maar ik zou graag willen dat ie er bovenop zat ;-)
Dus als je aanpassingen, toevoegingen, ideeen hebt, laat het maar weten! Dan ga ik ervoor zorgen dat ik nog wat dichterbij kan komen!
gr. Johan
btw bedankt dat ie in jullie favorietenlijstje staat!