Fris logo voor een nieuw Restaurant!

Datum start: 06-11-2015

Datum einde: 20-11-2015

Totaal budget: € 300.00
Nieuwste inzending
Book cover
niki

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


We zoeken een logo voor ons nieuw te openen Thais restaurant. De bedrijfsnaam is Menam en we willen onder het logo Thai Kitchen vermelden. Menam is de naam die op de meeste oude Europese kaarten is gegeven aan de Chao Praya rivier. Menam betekend rivier in het Thais.
We zijn van plan de naam Menam in Neon verlichting op de muur te plaatsen binnen in het restaurant. De letters moeten hierom vloeiende vormen hebben.
We zullen het logo op al onze toekomstige communicatie gaan gebruiken en waarschijnlijk op de bedrijfskleding en wellicht ook op glaswerk e.d. Het logo moet een grote doelgroep aanspreken en moet iets unieks en fris uitsralen.

Bedrijfsomschrijving


Modern Thais Restaurant en in de toekomst wellicht ook Take Away.

Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


De basiskleuren zijn wit en blauw als referentie naar water/rivier. Onder het logo dient de tekst Thai Kitchen te worden toegevoegd.

Designer: Karin de Wit Design Karin de Wit Design
logo_huisstijl-karin-de-wit-design-iUbS1TWq

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-karin-de-wit-design-KFRfv0Fs

Geen commentaar

Karin de Wit DesignKarin de Wit Design

Beste Roel,

Bedankt voor je feedback. Ondanks je opmerking over de lotus en olifant heb ik de lotus wel behouden. Lotus nu iets anders, ander lettertype en golven. Groene kleur gelaten voor wat het is. Spreekt het je zo meer aan?

Groet Karin

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-karin-de-wit-design-6QVWWNOq

Geen commentaar

Karin de Wit DesignKarin de Wit Design

Een goedenavond,

Bij deze mijn bijdrage voor een logo. Met het font heb ik rekening gehouden dat dit makkelijk te vertalen is naar neon letters. Hiervoor kan natuurlijk ook bv een script font gebruikt worden, zolang de lijndiktes maar een beetje gelijk zijn dan gaat dit niet ten koste van de totale uitstraling waarop ook toegepast. Misschien spreekt het ontwerp aan. Elke vorm van feedback is welkom.

Met vriendelijke groet,
Karin
www.karindewitdesign.nl

roelvdbeekroelvdbeek

Beste Karin,
Bedankt voor deze bijdrage.
Alhoewel de lotus bloem, net als de olifant, helemaal bij Thailand past willen we deze niet in het logo hebben. Ik denk dat de naam in combinatie met Thai Kitchen duidelijk genoeg is. Misschien is er wel een referentie naar water/rivier mogelijk, alhoewel we weer geen visrestaurant zijn...
Qua kleuren is het blauw mooi, maar past het groen niet bij wat we zoeken.
Met vriendelijke groet,
Roel

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.