Gedreven, creatief echtpaar zoekt: een inspirerende huisstijl voor ons nieuwe, nog te starten bedrijf: Labyrint-Flevoland

Datum start: 02-10-2014

Datum einde: 16-10-2014

Totaal budget: € 419.00
Nieuwste inzending
Book cover
raysudmeijer

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Wij willen allereerst een mooi, tot de verbeelding sprekend logo en een huisstijl ontwerp. Wij willen dat dit ontwerp ook als basis kan dienen voor een later te ontwerpen website.

We sluiten ons aan bij labyrintwerk. Zie ook www.labyrintwerk.nl

Bedrijfsomschrijving


Naam bedrijf: Labyrint-Flevoland
Ondertitel: Klank & Stem

toelichting:
Ons bedrijf is een bedrijf in: coaching, stembevrijding en integratieve psycho- en klanktherapie.
Het ontwerp voor ons logo moet een mate van spiritualiteit en mystiek in zich hebben
(géén religie!!) Belangrijke thema's voor ons: Symboliek, Helder, Eenvoud (less is more), Modern , Beweging van binnen naar buiten en Van buiten naar Binnen. Cirels in het Water. Muziek, Trilling,

Doelgroep


Mensen die vastzitten en in beweging willen komen. Meestal 30+, maar kinderen en pubers behoren ook tot de mogelijkheden.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Kleuren blauw - oranje (water en vuur)
seizoenen, de elelementen, water en vuur spreken ons aan. cirkels in het water (trilling). Geen regenboog of iets dergelijks. Geen religieuze verwijzingen.

Designer: MiliG MiliG
logo_stationery-whitecat-RcrokjoW

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_stationery-whitecat-Hu9Zopwe

Geen commentaar

Frans MeijerFrans Meijer

mooi ontwerp. Kun je de bassleutel nog speelser maken? Nog meer in verbinding met de beweging van de kringen? Bovenste ontwerp druppels combineren combineren met de bassleutel in oranje tint..? De letters van Labyrint Flevoland iets groter en in steviger oranje. Nu teveel aandacht op de ondertitel.(suggestie: klank en stem in lichte grijstint?
Kun je ook een ontwerp in de kleuren: oranje-rood-grijstinten maken?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_stationery-whitecat-i0Ccrqtc

Geen commentaar

Frans MeijerFrans Meijer

mooi ontwerp. Kun je nog meer diepte creeren.
En KLANK STEM kleiner tov Labyrint Flevoland. En kun je de letterkleuromdraaien

Frans MeijerFrans Meijer

experimenteer ook svp even met herfstkleur in het logo. En kun je de druppels over laten gaan in de bassleutel van de muzieknotatie? De bassleutel staat voor grondtoon. Voor ons heel sprekend.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.