Gerardusschool logo & huisstijl

Datum start: 23-01-2013

Datum einde: 06-02-2013

Totaal budget: € 249.00
Nieuwste inzending
Book cover
tcaylak

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Vernieuwing van een logo en huisstijl voor de
Gerardusschool waarbij we de volgende kernwaarden
graag terugzien in het logo. We zoeken een pakkend
beeldmerk met de naam van onze school.
• Lichte en rijke kleuren;
• Frisse en rustige uitstraling;
• School ligt in een bosrijke omgeving;
• School voor structuur en regelmaat waar het kind centraal staat, met betrokken ouders.
• Een Amfitheater wat bestaat uit op elkaar verlijmde cirkels van beton elementen en een mooi groot podium, waar ongeveer 220 kinderen tegelijkertijd gebruik van kunnen maken.

Naam: Gerardusschool
Logo: Beeldmerk + naam

Bedrijfsomschrijving


De Gerardusschool staat bekend als een school die gericht is op de cognitieve ontwikkeling van kinderen op basis van een goed pedagogisch klimaat. We hebben veel aandacht voor de sociaal emotionele ontwikkeling van kinderen. Door duidelijkheid en structuur te bieden in een bosrijke, ruime omgeving komt het kind tot bloei. Onze school onderscheidt zich door:
• Gedegen onderwijs door een betrokken, deskundig team;
• Een ruim (recentelijk gerenoveerd) schoolgebouw in een bosrijke omgeving;
• Veel duidelijkheid en structuur;
• Extra zorg voor kinderen goed georganiseerd;
• Onderwijs met een katholieke grondslag met aandacht voor andere culturen en religies;
• Crea-doe-ochtenden waarbij techniek en handvaardigheid centraal staan;
• Groepsdoorbrekende activiteiten, waardoor de kinderen elkaar beter kennen en begrijpen.

Doelgroep


De Gerardusschool richt zich op het behouden van ten minste 8 volwaardige groepen. De Gerardusschool biedt kwalitatief goed onderwijs aan kinderen van 4-12 jaar in een warme, inspirerende, groene omgeving. We trachten voortdurend de talenten van kinderen te ontdekken en ontwikkelen. Samen met hun ouders zorgen we ervoor dat de kinderen leren omgaan met elkaar en met volwassenen.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


We hebben een selectie gemaakt van Google Fonts die ons aanspreken: Allerta, Enriqueta, Scada, Quattrocento, Overlock, Oxygen Armata, Monda, Junge of Glasgow.

Designer: Jona10 Jona10
logo_huisstijl-jona10-v1AFAPkO

Jona10Jona10

Logo V4

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-jona10-uOqWMXLM

Jona10Jona10

Logo v3

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-jona10-tmWnYexM

Jona10Jona10

logo V2

GerardusschoolGerardusschool

Bedankt voor jouw inzending. Hiervan willen we heel graag een aantal andere variant(en) zien! We zien graag de hand iets meer 'open', dus meer gespreide vingers. Daarnaast willen we de 'bladeren' iets meer op bladeren laten lijken (nu lijken ze op druppels). Ook willen we meer frisse kleuren, zoals het gebruik bij inzendingen van anderen. De tekst mag onder uitlijnen met het beeldmerk. Het lettertype zien we graag anders. We hebben een selectie gemaakt van Google Fonts die ons aanspreken: Allerta, Enriqueta, Scada, Quattrocento, Overlock, Oxygen Armata, Monda, Junge of Glasgow. We zien graag de uitwerking van deze details!

Jona10Jona10

Hoi, bedankt voor de feedback. Ik ga ermee aan de slag. Mvg Jonathan.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-jona10-tAD4kmZM

Jona10Jona10

Logo V1

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.