Geen commentaar
Goalkeeper BV is gestart! Ontwerp jij het nieuwe logo en de huisstijl
- Wedstrijd van: simondijkshoorn
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 25-09-2013
Datum einde: 16-10-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste Stevan,
Bedankt voor je inzending. Het logo en de naamgeving vind ik niet passen bij de briefing die ik heb geschreven. Zowel de kleuren als de stijl is niet in lijn met de briefing. Een leuke vondst om het beeldmerk als een doel te gebruiken, echter dit is lastig toepasbaar in de diverse communicatie vormen.
Ik zou je willen adviseren om de briefing goed door te lezen en daarop het ontwerp aan te passen. Veel succes met je werkzaamheden.
Groeten,
Simon