Een andere variant met iets meer dynamiek.
Vriendelijke groet,
Maren
Goed lopende webwinkel zoekt pakked logo voor de nieuwe site met nieuwe naam!
- Wedstrijd van: Tiezme
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 24-02-2012
Datum einde: 11-03-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


idem

Ik ben verder gegaan met het laatste logo.
Ik heb het electriciteitsignaaltje veranderd in een deel van een tekstballon omdat jullie website ook voor een deel advies leveren aan klanten. Deze service mag zichtbaar worden.
Vriendelijke groet,
Maren
Ik wil geen sleuteltje... oogt wat simpel.

En hetzelfde logo op de website.
Vriendelijke groet,
Maren
Vind hem niet zo goed passen.

Hierbij het logo met icoon en een voorbeeld van het favicon.
Het is een eenvoudig maar krachtig logo welke goed leesbaar blijft in detail wanneer hij wordt verkleint of eventueel wordt geborduurd op shirts.
Het icoon straalt kracht en power uit zoals de gereedschappen.
Ik ben benieuwd wat u er van vindt.
Vriendelijke groet,
Maren
De bliksemflits vind ik niet zo super overkomen. Is meer voor een elektro winkel.

Zo ziet hetzelfde logo er uit op jullie site.
Krachtig en strak.
Vriendelijke groet,
Maren Bruin
Hij staat inderdaad leuk op de site.

Ten eerste, mooie site hebben jullie laten ontwerpen.
Dat zie je niet vaak in die business.
Ik heb zo goed mogelijk geprobeerd het logo aan te passen aan de vormgeving van de site zodat het goed in geheel wordt.
Een strak en professioneel logo.
Ik ben benieuwd of het u aanspreekt.
Vriendelijke groet,
Maren Bruin
Dank je wel voor het compliment. Het kost een beetje maar dan heb je wel wat :-) Het wordt ook erg mooi!
Vandaar dat ik zo'n site laat bouwen want ik wil toegevoegde waarde. Ik vind je logo ook leuk, simpel en strak. Kan je eventueel ook een icoon ofzo erbij ontwerpen dat vind ik wel zo leuk erbij en staat ook leuk als favicon op de browers.
Bedankt voor de snelle reactie.
Bij dit logo zou ik niet snel kiezen voor een extra icoon erbij die er dan als het ware nog ergens 'bij hangt'.
De nadruk ligt nu op 'pro', zodat het een mooi strak geheel is.
Wel heb ik een ander logo gemaakt waar ik wel een icoon bij heb ontworpen.
Deze zal ik nu uploaden.
Wellicht dat die meer is waar u naar zoekt.
Vriendelijke groet,
Maren