Beste Boudewijn,
Bijgaand een geheel nieuw idee/concept. ik kijk uit naar je reactie.
mvrgr Ted
Goldfish Recruitment zoekt logo en huisstijl!
- Wedstrijd van: B van Heezik
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 18-07-2013
Datum einde: 27-07-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste Ted,
Leuker dan de vorige, maar past niet bij weat ik ermee wil doen, zie dit ook niet op een site tot zijn recht komen.
Wat wil u er dan mee doen?
Dit is een heel goed bruikbaar logo hoor, zowel online als offline zeer goed in te zetten voor diverse uitingen. En ik heb u gevraagd of u een bepaalde template in gedachte heeft zodat ik daar rekening mee kan houden... daar heeft u mij nog geen antwoord op gegeven. Dus dan is het vind ik iets te makkelijk om het zo elke keer af te schieten.
mvrgr Ted
En daarnaast zie ik dat u wel de waardering geeft aan een ander ontwerp die de keerzijde van de envelop bedrukt.... Heeeel bijzonder. hahaha sorry hoor.
En ik weet niet of u hier iets mee te maken heeft of dit uw huidige site is.... (?) http://www.goldfish-recruitment.com/en/index.html
Daar is mijn logo bijna 1 op 1 boven te plakken (beetje kleur aanpassen) en ready to rock and roll...
Als het u niet aanspreekt is dat een 2e, daar heb ik geen invloed op en is een kwestie van andere smaak. Dat kan natuurlijk altijd.
Maar als u vraagt om een creatief/tijdloos en zakelijk logo... vind ik dat ik een goede job heb gedaan.
mvrgr Ted
Beste Ted,
Jammer dat je niet de creativiteit hebt om iets mooi te maken wat bij me past en daarom mij nu gaat bestoken met bijdehante mailtjes, zal het aan de site doorgeven!
U zou uw energie beter kunnen gebruiken om "ons" (de ontwerpers) wat beter te sturen. Uiteindelijk willen we voor u het beste resultaat behalen. Het zinnetje dat u bijna bij elk ontwerp plakt "sorry niet wat ik zoek" volstaat niet. Het is geenszins mijn bedoeling bijdehand te zijn, zou u graag willen helpen! Maar doe wat u niet kunt laten.
Mvrgr Ted
Beste Ted,
Als je geen gevoel hebt met wat ik vraag (zie 'behoefte') en dus eigenlijk een letterlijke beschrijving wilt hebben van wat ik nodig heb zie ik niet in wat de benaming 'ontwerp' of 'creativiteit' met het concept van brandsupply te maken hebben?
Kom nou eens met iets goeds ipv te klagen over hoe ik op dingen reageer, wees blij dat ik de tijd neem om te reageren op ontwerpen die me niet bevallen!
Beste Boudewijn,
Blijkbaar heeft u een bepaald idee voor ogen met het logo op een site. Want tot 2x toe bij mij (en tig keer bij andere ontwerpers) ziet u het logo niet op de site terug. Ik vraag volgens mij heel beleefd of u een template/voorbeeldsite heeft zodat ik/wij rekening kunnen houden in het ontwerp met de omgeving waarin u uw logo wilt gebruiken.
Dat is toch geen bijdehante vraag? Dat lijkt me alleen maar zinvol en een hoop tijd/energie besparend. U heeft ondertussen een 100 tal ontwerpen om uit te kiezen, misschien ook wel honderd goudvissen (waaronder enkele hele goede uit grafisch oogpunt gezien) en u geeft als reactie "past niet, te eenvoudig, te cartoonisch, te creatief, niet wat ik bedoel".
Als u op die manier denkt tot het juiste logo te komen dan wens ik u daar heel veel succes mee.
Voor mij is deze wedstrijd gesloten, werk liever met mensen die me weten te inspireren (en die zijn er gelukkig genoeg).
Heel veel succes met uw onderneming,
Met vriendelijke groet, Ted

Beste B. van Heezik,
Bijgaand mijn deelname aan de door u uitgeschreven wedstrijd. Korte uitleg bij het logo:
Ik heb me laten inspireren door de schubben van een (goud)vis. Deze heb ik gespiegeld en dan ontstaan er hoofden (van een groep mensen bij elkaar). Dit sluit volgens mij heel mooi aan bij het thema "recruitment". Het onderscheid in gegadigden zoals u die maakt met de door u bijgevoegde plaatjes zou ik willen verwerken in de huisstijl, indien u dat de moeite waard vindt om te zien natuurlijk. Kleuren zijn uiteraard aan te passen naar uw wensen.
Ik kijk uit naar uw reactie.
Mvrgr Ted
Beste Ted,
Vind je idee leuk, maar helaas past het niet bij het zakelijke idee van de website, komt iets te cartoon achtig over.
Met vriendelijke groet,
Boudewijn
Beste Boudewijn,
Bedankt voor je reactie! Heeft u dan al een template van een website of een bepaalde website in gedachte? Daar is mij niks over bekend namelijk... en zou wel kunnen helpen om tot een "passend" logo te komen.
Bij voorbaat dank,
mvrgr Ted