Groeiende zaak dienstverlening payment services

Datum start: 25-04-2018

Datum einde: 06-05-2018

Totaal budget: € 359.00
Nieuwste inzending
Book cover
factor

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


We zoeken een modern, fris en herkenbaar logo + moderne huisstijl voor Eco-Serv.


Logo zal worden gebruikt op website, kleine en grotere stickers, briefpapier, facturen, visitekaartjes. De stickers worden bevestigd op onze producten, vooral betaalterminals. Logo moet leesbaar blijven, ook bij kleinere afmetingen. Het woord 'Eco-Serv' moet erin voorkomen en goed leesbaar zijn.

De huisstijl is strak, zakelijk, fris, modern. Het logo ook, moet herkenbaar zijn of worden. Kleuren, logo en lettertypes zullen wellicht doorgetrokken worden op de website.

Zie actueel http://www.eco-serv.be, echter: baseer u hier niet op ;)

Bedrijfsomschrijving


Eco-Serv is een Belgische onderneming met een ervaren zaakvoerder aan het hoofd, bedreven in sales en marketing.
Wij verkopen en verhuren betaalterminals, wij adviseren onze klanten inzake de beste oplossing, volgens type handelaar, op maat van hun behoeften. Onze klanten zijn: horeca, winkels, zelfstandigen, handelszaken waar betaalterminals aanwezigh zijn en/of betalingen in contact met klanten moeten gebeuren.
Ook hebben we oplossingen voor betalingen op de webshops.

De naam Eco-Serv bestaat uit twee woorden: 'Economisch' en 'Services'. Er kan verwarring ontstaan met ecologisch of duurzaam, maar de oorsprong ligt in het economisch (lees: betaalbare) karakter van de oplossingen.

Wie aan Eco-Serv denkt, denkt aan betaalterminals, papierrollen, verschillende betaalkaarten, voordelige tarieven en vooral goeie service ter plaatse, bij de handelaar!

Doelgroep


Onze potentiële klanten ; horeca ; winkels in het algemeen ; zelfstandigen ; zaakvoerders

Kleuren, favoriete logo's, must haves


We denken aan blauwe tinten, evt groen en blauw gecombineerd. Voorstellen zijn welkom.

Designer: Y-graphic design Y-graphic design
logo_huisstijl-y-graphic-design-wjq2Z1DE

Y-graphic designY-graphic design

Wat vindt u er zo van? Mvg

RobinLeysenRobinLeysen

Hallo, de chip op zich is goed geslaagd. Maar ik zie nu dat het toch niet zal werken voor ons omdat het dan weer heel specifiek wordt.

Toch bedankt voor de inspanning!

mvg
Robin

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-y-graphic-design-dt6YIDa4

Geen commentaar

RobinLeysenRobinLeysen

Het leuke aan dit logo is het doet denken aan de chip op een bankkaart. De tinten geel/groen en indigo/blauw, daar ben ik nog niet zeker van.

We gaan nu snel checken met andere inzendingen en dan snel overgaan tot beslissing zodat we huisstijl verder kunnen uitwerken.

Y-graphic designY-graphic design

Dank u wel voor de feedback. Ik hoor het graag of en welke andere kleurencombinatie u zou willen zien. Mvg

RobinLeysenRobinLeysen

Hallo, hoe ziet dit logo er uit in blauw/wit of groen/wit combinatie? Wat als het enkel zwart/wit of wit/zwart zou zijn?

Kan de chip nog meer benadrukt worden of meer doen denken aan een bankkaart chip?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.