Groeiende zaak dienstverlening payment services

Datum start: 25-04-2018

Datum einde: 06-05-2018

Totaal budget: € 359.00
Nieuwste inzending
Book cover
factor

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


We zoeken een modern, fris en herkenbaar logo + moderne huisstijl voor Eco-Serv.


Logo zal worden gebruikt op website, kleine en grotere stickers, briefpapier, facturen, visitekaartjes. De stickers worden bevestigd op onze producten, vooral betaalterminals. Logo moet leesbaar blijven, ook bij kleinere afmetingen. Het woord 'Eco-Serv' moet erin voorkomen en goed leesbaar zijn.

De huisstijl is strak, zakelijk, fris, modern. Het logo ook, moet herkenbaar zijn of worden. Kleuren, logo en lettertypes zullen wellicht doorgetrokken worden op de website.

Zie actueel http://www.eco-serv.be, echter: baseer u hier niet op ;)

Bedrijfsomschrijving


Eco-Serv is een Belgische onderneming met een ervaren zaakvoerder aan het hoofd, bedreven in sales en marketing.
Wij verkopen en verhuren betaalterminals, wij adviseren onze klanten inzake de beste oplossing, volgens type handelaar, op maat van hun behoeften. Onze klanten zijn: horeca, winkels, zelfstandigen, handelszaken waar betaalterminals aanwezigh zijn en/of betalingen in contact met klanten moeten gebeuren.
Ook hebben we oplossingen voor betalingen op de webshops.

De naam Eco-Serv bestaat uit twee woorden: 'Economisch' en 'Services'. Er kan verwarring ontstaan met ecologisch of duurzaam, maar de oorsprong ligt in het economisch (lees: betaalbare) karakter van de oplossingen.

Wie aan Eco-Serv denkt, denkt aan betaalterminals, papierrollen, verschillende betaalkaarten, voordelige tarieven en vooral goeie service ter plaatse, bij de handelaar!

Doelgroep


Onze potentiële klanten ; horeca ; winkels in het algemeen ; zelfstandigen ; zaakvoerders

Kleuren, favoriete logo's, must haves


We denken aan blauwe tinten, evt groen en blauw gecombineerd. Voorstellen zijn welkom.

Designer: MartenVisser MartenVisser
logo_huisstijl-martenvisser-qmb4DZY0

MartenVisserMartenVisser

En hier een ontwerp van bijpassende huisstijl.

Met vriendelijke groet,
Marten Visser

RobinLeysenRobinLeysen

Hi Marten, ziet er goed uit. Ik kom snel terug met finale feedback!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-martenvisser-qAHLPhA0

MartenVisserMartenVisser

Beste Robin,

Hierbij het logo in 1 kleur (donkerblauw). Onderin het logo zwart/wit.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-martenvisser-H6aMxunw

Geen commentaar

RobinLeysenRobinLeysen

Dag Marten, interessant ontwerp. Hoe moet ik het logo interpreteren?

MartenVisserMartenVisser

Beste Robin,

Ik heb gekozen voor een simpel beeldmerk met daarin de letter E van Eco verwerkt. Voor de kleuren heb ik blauw en groen tinten gebruikt, zoals is aangegeven in de briefing. Mocht u feedback hebben dan hoor ik het graag.

Met vriendelijke groet,
Marten Visser

RobinLeysenRobinLeysen

Dag Marten,

Zou je voor het logo nog iets kunnen voorstellen waar er geen kleurverloop is? Werkt het ook in zwart/wit?

Wil je ook de huisstijl eens uitwerken? briefpapier, visitekaartje, Word en Powerpoint sjabloon?

Bedankt!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.