Haringa Project Management

Datum start: 01-02-2015

Datum einde: 20-02-2015

Totaal budget: € 319.00
Nieuwste inzending
Book cover
buzzo12

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel een catchy logo & huisstijl/styleguide voor mijn nieuwe bedrijf (zzp). Ik ben een leider, betrouwbaar en no-nonsense (ik kan fel zijn en mijn domein opeisen), teamspeler, verbinder, strategisch inzicht, pragmatisch, doortastend stakeholder management en communicatief sterk. Fun is belangrijk tijdens een project waar heel hard gewerkt wordt.

Bedrijfsomschrijving


Bedrijfsvoering is project- en programma management

Doelgroep


Doelgroep is op CXO level maar ook de lagen eromheen.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Kleuren zijn niet mijn sterkste punt maar het moet fris en zakelijk zijn en bovenstaand (of elementen eruit)uitstralen.

Designer: buzzo12 buzzo12
logo_huisstijl-buzzo12-aDlXFFqq

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-buzzo12-QwzhB60m

buzzo12buzzo12

Beste opdrachtgever...nog een idee. Helder, straks en uitvoerbaar in div. kleurstellingen. Uiteraard naar wens verder uit te werken. Mvgr.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-buzzo12-sxUwvqaW

buzzo12buzzo12

Hierbij mijn voorstel...even iets anders: 'het stuurwiel'. Dit met het oog op termen als 'koers uitzetten'/ leiding geven, beste stuurlui etc. Wellicht spreekt het aan. Een, naar mijn idee, catchy beeldmerk als vervanger voor het voor het voor de hand liggende 'H' beeldmerk...Uiteraard is het ontwerp naar wens nader uit te werken (font/ kleur etc). Daarnaast kan ik het indien gewenst, uitwerken in een huisstijl. Met vr. groet

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.