Hai,
Hierbij een impressie van een eventuele huisstijl. (let maar niet op de tekst van het kaartje :p ) Ik heb vooral gekeken naar manieren hoe het logo in bepaalde elementen kan worden verwerkt.
Ik hoor graag of dit een beetje is wat je in gedachte had.
Groetjes Kim
Hip en tijdloos logo + huisstijl voor hoedenmerk/ webshop
- Wedstrijd van: DEXL_Leonie
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 02-03-2018
Datum einde: 16-03-2018
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hallo! Ik krijg niet altijd een mailtje als er een nieuwe posting is gedaan, dus hopelijk zit je niet al lang te wachten op mijn reactie.
Ik vind dit allemaal echt ontzettend leuk! Vind de verschillende kleuren als achtergrond heel tof, zowel de de donkerblauw, de rood, de olijfgroen als okergeel :-). En die met kraft achtergrond ook trouwens, haha.
Hoewel ik het kleine kaartje erg leuk vind, weet ik niet of het 'soort' kaartje echt past bij mijn bestellingen, aangezien ik het touw nergens aan vast kan knopen. Zou dus wat mij betreft ook een iets groter los kaartje mogen zijn (1/6 van een A4 ofzo). Als ik dan kaartjes met een gekleurde achtergrond kan drukken met daarin het logo, de ondertitel en de weblink, kan ik op de voorkant een persoonlijke noot schrijven.
Denk niet dat ik voorlopig enveloppen zal gebruiken, want het merendeel van de comminicatie gaat via e-mail. Ik zoek dus een template/ briefhoofd voor de digitale orderbevestiging en de factuur. Wellicht kan ditzelfde idee gebruikt worden op het visitekaartje?
Groetjes en bedankt weer! Leonie
Heb jij trouwens ideeen over hoe ik een watermerk kan gebruiken over de foto's? Wil de foto niet verstoren, maar vind het ook irritant als men aan de haal gaat met mijn foto's.
Sticker lijkt me prima zo! Kan eventueel ook op een kraftsticker, helemaal leuk.
Website is trouwens: www.dexlshop.nl
dexl.nl was helaas al vergeven.. :(
En als ondertitel vind ik de Nederlandse "Handgemaakte hoofddeksels" en de Engels "Handmate hats" het leukst.
Super fijn weer dat je het leuk vindt :) Ik had het gister (laaaaatt) gepost haha dus zat niet lang te wachten. Ik kan de dingen die je in je reactie hebt genoemd nog aanpassen voor je. Maar heb je nu iig een beetje een beeld van wat ik allemaal voor je kan doen. De wedstrijd duurt nog een tijd maar wil je dat ik nu al de laatste aanpassingen voor je doe? Ik kan ziezo wel nadenken over het watermerk en hoe we het logo subtiel kunnen gebruiken.
Groetjes!!

En hier nog een variant waar ik nog wat verschillende hoeden heb geprobeerd.(Ik vind de bovenste iets meer in balans en misschien iets stoerder)
Ik hoor graag van je.
Groetjes,
Kim
Na even flink twijfelen en overleg met wat raadgevers, wil ik toch graag bij het vorige hoedje blijven. Die is net iets moderner, laat iets meer aan de verbeelding over qua model en doordat de klep schuin omhoog staat, oogt het positief.

Hallo,
Hierbij een variant waarbij ik de x wat duidelijker heb gemaakt.
Deze dus. Ik vind m echt megaleuk. Zit nu mn hoofd nog te breken over de kleuren.
Kun jij op basis hiervan al een suggestie doen voor de verdere huisstijl?
Superbedankt weer!
Bedankt! leuk dat je zo enthousiast bent! :)
Kleuren kunnen altijd veranderd worden. Waar twijfel je over? moet het bijvoorbeeld feller of juist wat matter?
En kan je me misschien nog iets meer vertellen over hoe het verpakkingsmateriaal er uit zien en welk materiaal hiervoor wordt gebruikt. En wat je bedoelt met een sticker?
Alvast bedankt!
Bedankt! leuk dat je zo enthousiast bent! :)
Kleuren kunnen altijd veranderd worden. Waar twijfel je over? moet het bijvoorbeeld feller of juist wat matter?
En kan je me misschien nog iets meer vertellen over hoe het verpakkingsmateriaal er uit zien en welk materiaal hiervoor wordt gebruikt. En wat je bedoelt met een sticker?
Alvast bedankt!
Nee, ik twijfel vooral over welke kleuren. Vind enerzijds die vintage kleuren zoals eerder aangegeven heel mooi, maar wil tegelijkertijd ook een frisse indruk overbrengen. Doelgroep is in eerste instantie kleine kinderen en hun moeders, maar aangezien er ook mannen mijn petten zullen kopen, moet het niet te zoetsappig worden en ook gewoon lekker stoer blijven.
Het merendeel van de dexls gaat in brievenbus pakketjes de deur uit (flat caps, newsboy caps, zonnehoedjes etc.). Deze zijn kraft bruin en zou het tof vinden om daar een grote stempel op te kunnen zetten met het logo. De petten worden ingepakt en beschermd door zijdepapier (in kraftkleur of een van de kleuren uit de huisstijl) en dichtgeplakt met een logo sticker. Ik zou het leuk vinden een klein kaartje bij de bestellingen te kunnen doen waarop ik een persoonlijke boodschap kan schrijven.
Kleuren kunnen we nog mee puzzelen gelukkig. Ik zal nog wel wat verschillende opties uitproberen en laten zien.
Een stempel is inderdaad een heel tof idee! Ik denk trouwens doordat je kraft bruin papier en zo'n stempel gaat gebruiken het zoiezo een stoere uitstraling krijgt. Misschien is het dan juist wel een mooie tegenhanger om frisse kleuren te gebruiken.
Ik ga er in ieder geval mee aan de slag en dan zie je het verschijnen!
Fijne avond
Ja, eens. Ik denk dat de stempel gewoon zwart of donkerbruin wordt en dan het logo zonder omlijsting. De kleuren van de huisstijl zijn natuurlijk wel ook weer belangrijk voor de sfeer op de website. Maargoed, fijn dat ik daar nog even over mag twijfelen!
Ja, eens. Ik denk dat de stempel gewoon zwart of donkerbruin wordt en dan het logo zonder omlijsting. De kleuren van de huisstijl zijn natuurlijk wel ook weer belangrijk voor de sfeer op de website. Maargoed, fijn dat ik daar nog even over mag twijfelen!

Hallo,
Bedankt voor je feedback! Ik heb de letters iets minder 'slordig' gemaakt en er ook een vierkante versie bijgedaan.
Groetjes,
Kimberley
Hi Kimberley! Wat is ie tof aan het worden zeg! Spreekt me echt goed aan deze! En opmerking tav. De tekst, misschien kan de x nog iets duidelijker, want doordat hij vrij laag ligt, lijkt ie een beetje op een V. En zou niet willen dat mensen denken: staat er nou devil ofzo?! ;) En zou je me misschien nog wat andere kleurcombinaties willen laten zien? Wat doet dit logo in het wit met gekleurde achtergrond of in zwart/wit?
Haha ja ik begrijp helemaal wat je bedoelt met de X en devil. Scherp :) Ik zal er nog even mee knutselen en wat verschillende kleuren proberen. Welke spreekt je het meeste aan? de vierkante of ronde? Ik kan ze ook allebei uitwerken.
Bedankt weer voor je feedback!
Ik denk de vierkante (laatiggg..)

Geen commentaar
Deze vind ik leuk! De countouren van de hoed vind ik erg tof, de letters vind ik nog een beetje rommelig en niet zo goed leesbaar.

Geen commentaar
Zie mijn opmerkingen hieronder. Het idee is origineel, maar sluit niet helemaal aan op de uitstraling die ik voor ogen heb!

Hallo,
Hierbij mijn idee voor het logo. Graag hoor ik wat je er van vindt.
Groetjes,
Kim
Dag Kim, dank voor je inzending; heel wat anders dan de rest. Niet echt wat ik zoek, omdat hier toch weer de aandacht op het kind ligt en dat wil ik eigenlijk vermijden. Daarbij denk ik dat het op een klein labeltje ook niet meer goed zichtbaar/ leesbaar is.