House Flow
Wedstrijd gegevens:
- Wedstrijd van: House of Inspire
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Totaal budget: € 188.00
- Datum start : 29-11-2019 11:22
- Datum einde : 29-12-2019 00:00
- Status : Beëindigd
- Relevante bestanden: Geen
-
Beschikbare talen:
- Aantal inzendingen: 177
-
Respons opdrachtgever:
laag hoog
Behoefte:
Het is voor mijn onderneming in Feng Shui, verkoopstyling en coaching van mens in zijn huis. De mens en zijn leefomgeving, hoe kan jij je leven optimaliseren dmv jouw huis.
Ik wil de cijfer 8 in het logo.
De kleuren mogen zijn: geel (verschillende tinten zoals saffraan, oker, mango etc), goud (niet de primaire kleuren)en zwart/wit
Ik ben erg nieuwsgierig naar jullie creativiteit en voel je vrij om mij te verrassen met je eigen ideeën. Veel plezier & speel!
Bedrijfsomschrijving:
House Flow, heeft een andere benadering van jouw huis.
Feng Shui om je leven te optimaliseren
Verkoopstyling, je huis sneller verkopen
Coaching, wat vertelt jouw huis jou
Het verhaal van jouw huis!
Doelgroep:
Mannen en Vrouwen
Kleuren, favoriete logo's, must haves
Gele kleuren: saffraan, mango, zonnegeel, oker bijv, Goud, Zwart/Wit.
Liefst geen zwarte achtergrond, maakt zwaar en te mannelijk.
De cijfer 8
Flow, kijk naar het woord. Het is beweging, energie, kloppend en dit zie ik graag terug in het lettertype. Niet teveel tierelantijntjes maar mooie beweging
Ik heb een foto waarop wat verschillende lettertypes op staan en met kleuren nuances die ik mooi vind. De lettertypes heb ik via de app WordSwag. Dit alles is een impressie ;)
darina
-
-
Toelichting van de designer darina:
.
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-
-
-
Toelichting van de designer darina:
Hallo Chantal,
Hierbij mijn nieuwe logo voorstellen.
Ik hoor graag uw mening over deze ontwerpen.
Groetjes,
Dari -
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-
-
-
Toelichting van de designer darina:
Hallo! Hierbij mijn eerste voorstel voor uw logo. Ik sta open voor verandering c.q. wijzigingen, indien u dat wensen.
Met vriendelijke groeten,
Dari -
House of Inspire zegt :
Hallo Dari, dank je voor je ontwerp. Fijn dat je kleur hebt gebruikt. Als ik zo kijk zou ik meer geel willen dan de roze/fuchsia. Het moet ook mannen aanspreken ;)
Voor mij hoeft er niet per se een huisje in verwerkt worden. Misschien ook wat meer spelen met de letters?
Dank en groet
Chantal -
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-