simple logo
House Flow
- Wedstrijd van: House of Inspire
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 29-11-2019
Datum einde: 29-12-2019
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hallo Anggi
Je 8 vind ik erg mooi gevonden, wel heb je de verkeerde naam gebruik ;)
De naam is House Flow.
Ik hou van simpelheid, maar dit is voor mij te strak en oogt wat hard. Zeker in Feng Shui, gaat het om de balans van Yin en Yang, dit is te Yang ;)
Meer de vrouwelijke/Yin mag erin, minder contrasten denk ik..
Groet Chantal