Geen commentaar
huisstijl en logo voor interieur en sanitair glas
- Wedstrijd van: esmee
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 15-04-2012
Datum einde: 22-04-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Bijdeze een ander voorstel ... iets dikker en robuster.

Misschien is dit een richting..
Mvg Mark

Ons eerste voorstel
Mvg Mark
Beste Mark , dank voor je ontwerp.Inter(interieur)sani(sanitair)design.Het ontwerp moet meer body hebben,wat zwaarder ,kwaliteit een bepaald gevoel.Wij gaan niet internationaal.
Intersani Design word of is wel de naam?
Intersani Design is de bedrijfsnaam.Maar we zullen de telefoon opnemen met Intersani.Maar de uitingen van de bedrijfsnaam zullen Intersani design zijn.Zoals ik al poste moet een krachtige uiting worden,ook wat kleur betreft.