Hallo,
Hierbij het ontworpen logo, maar dan met een aangepaste 'v'.
Groet,
Martine
Huisstijl en logo voor Perventum
- Wedstrijd van: Perventum
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 04-03-2015
Datum einde: 18-03-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Ik zie deze even als een variant op de hele huijsstijl die je eerder indiende en die 5* scoorde.
Groet, Henk

En een voorbeeld om een idee te geven als het briefpapier en visitekaartjes gedrukt zouden zijn...

Beste Henk,
Hierbij een uitwerking voor de huisstijl. Uiteraard kunnen kleuren van het logo, dus ook de huisstijl (later) aangepast worden als dat gewenst is.
Graag zie ik uw reactie met eventueel commentaar en/of wensen tegemoet!
Met creatieve groet,
Martine
Beste Martine. Dat ziet er erg mooi uit. Over de tagline ben ik nog aan het nadenken. Dat geldt voor alle ontwerpen. De wedstrijd loopt nog een week en daarin neem ik uiteraard jouw inzending mee.
Groet, Henk
spreekt mij steeds meer aan
Dag Martine,
hoe zou het logo / tekst er uitzien in een mono variant wanneer het als achtergrond op bijv. een website gebruikt wordt.
Heb je daar een idee bij ?
Groet, Henk

Beste Henk,
Hierbij mijn voorstel voor het logo, uitgewerkt in 2 kleuren. Ik zal eerdaags proberen om het logo uit te werken naar een passende huisstijl.
Groet,
Martine
Dit ziet er mooi en strak uit Martine. Beide spreken mij aan. De tagline / slogan is voo rmij even indicatief. Daar heb ik nog niet de definitieve tekst voor. Die moet bij voorkeur internationaal zijn.
Groet, Henk