Geen commentaar
Huisstijl, logo en slogan voor een adviesbureau op het gebied van veiligheid, milieu en kwaliteit
- Wedstrijd van: Tjark
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 09-02-2011
Datum einde: 09-03-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar
hierbij nog een variant qua kleur.
Ik las dat u een code op het visitekaartje wenste.
Mvg,

Geen commentaar

Geen commentaar
+ een ontwerp voor het visitekaartje.
Hoor graag wat u er van vindt.

Geen commentaar
Bij deze een nieuwe versie, met een aantal aanpassingen in de huisstijl + een andere kleur groen.
Is dit meer de kleur groen die u in gedachte had?
Zo niet, valt het altijd nog te veranderen.
Groetjes, Tessa

Geen commentaar
Hi, duurzaam teken is goed gevonden, ben niet zo gecharmeerd van deze kleur groen, daarom \'pakt\'het me nog niet zo. Verder is opbouw van het totale huisstijl verzorgd.

Geen commentaar

Beste,
Hierbij mijn inzending.
Ik heb de C en de O aan elkaar gekoppeld,
hierdoor ontstaat er een soort cirkel waarmee ik wil terugkomen op het begrip duurzaamheid.
Tessa