Geen commentaar
Huisstijl voor vastgoedbeheerder/makelaar
- Wedstrijd van: Provestabeheer
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 02-11-2015
Datum einde: 17-12-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Hi,
Hierbij heb ik nieuwe aanpassingen voor jou.
Hoor het graag
Mvg Carla

Geen commentaar

Geen commentaar
Dit is ook wel een leuk idee!
Dit is ook wel een leuk idee!
Hi dank je wel. Ik zie dat de wedstrijd zo is afgelopen. Mocht ik de winnaar zijn dan kan het nog van alles worden aangepast en bewerkt na de wedstrijd
Hoor het graag
mvg carla

Geen commentaar

Geen commentaar
Hi
Hierbij heb ik de huisstijl voor je.
Ik zal zo ook wat aanpassingen van logo ontwerp insturen
Mvg Carla

Geen commentaar

Geen commentaar
Leuk idee zeg! Zou je nog een aantal variaties kunnen maken en het in een huisstijl zetten?
Leuk idee zeg! Zou je nog een aantal variaties kunnen maken en het in een huisstijl zetten?
Hi Dank je wel.
Ja ik heb hierboven een visitekaart voorstel al ingezonden. Ik zal zo even een complete huisstijl insturen. Ik zal ook wat spelen met het logo ontwerp en kleuren
Groetjes carla
Is helemaal prima! Eigen inbreng is altijd leuk!

Geen commentaar