Bedankt voor uw reactie. Roodtinten hebben de kortste lichtgolf en hebben daardoor voor ons mensen de grootste opvalwaarde (vandaar de verkeersborden). De oranje-rode kleur valt wat ons betreft dan ook behoorlijk goed op.
Bijgaand zullen we nog even wat alternatieven tonen.
Qua ondertitel hebben we ook een voorstel in de lijn van uw idee gemaakt. Op zich is het prima leesbaar maar het wordt er ook wel meteen een stuk minder zakelijk van, wat meer "knutselen".
Wij denken dat het beter zou zijn om diversiteit in de verdere huisstijl te verwerken en niet in het logo. Bijvoorbeeld via een achtergrondpatroon ergens in de hoek met diverse vormen en/of kleuren.
Ik wil opvallen in verscheidenheid - I want to stand in diversity
- Wedstrijd van: OOK Innovatie
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 19-08-2014
Datum einde: 02-09-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste heer, mevrouw,
bijgaand ons voorstel voor het logo van OOK Innovatie.
We hebben gekozen voor een direct opvallende eigen vorm, waarbij de 2 o's gevormd worden door het symbool voor oneindigheid. Dit past goed bij het idee om te blijven innoveren, een dynamisch proces.
De kleur oranje is zowel modern als warm/persoonlijk. het zakelijke grijs voor de ondertitel is een goede tegenhanger.
met vriendelijke groet,
Roy & Jeanine
Hij is erg mooi. Stijlvol inderdaad. Mijn slogan is: opvallen in verscheidenheid. Moet voor het opvallen juist niet een andere kleur gebruikt worden? Alleen vraag. En idee: verscheidenheid kan uitgedrukt worden door de elke letter van het woord: Innovatie, in een iets andere font te doen die waarbij het woord als geheel mooi blijft.
Kan dat?
Of hebben jullie nog een ander idee hierbij?