Geen commentaar
Insecten eten! Maak een logo en huisstijl met internationale allure.
- Wedstrijd van: Ger
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 31-07-2013
Datum einde: 12-08-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Goedeavond, hierbij de versie van het logo met verwerking van dailybugs. m.v.g. koos

Goedeavond, bij deze mijn voorstel voor uw huisstijl, feedback is van harte welkom, ik ben erg benieuwd wat u er van vind.
De huisstijl is opgemaakt in adobe illustrator, en is vector based (te vergroten zo groot u wil zonder kwaliteitsverlies) verder aan te leveren in elk bestandsformaat.
De n.a.w. gegevens zijn fictief en door u aan te leveren of zelf te verwerken.
Kleuren zijn rgb kleuren en niet 100% drukwerk gelijk.
Achtergronden zijn in het voorstel zwaarder gemaakt dan in de uiteindelijke uitvoering, dit om een via een schermafbeelding toch de impressie van drukwerk te geven.
m.v.g. koos
We zijn onder de indruk, je doet mee voor de overwinning.
m.v.g.
Goedemiddag Ger, bedankt voor jullie positieve feedback, als ik nog iets kan aanpassen dan hoor ik dit graag. m.v.g. Koos
Ik zou jou ontwerp voor delibugs kunnen gebruiken. Mag ik je vragen om insect eurpe te vervangen door DeliBugs, dit is de webshop voor humane comsumptie. Beb benieuwd hoe je hier het eetgerij in verwerkt. Alvast bedankt.
Goedeavond Ger, DeliBugs is een aparte wedstrijd?
Dag Koos, nee ik heb geen aparte wedstrijd lopen, ik heb zo goed als besloten dat ik jouw ontwerp wil hebben. Alleen dan voor mijn webwinkel DeliBugs, het insect door jou ontworpen kan daar een eigen leven gaan leiden. Voor Insect Europe wil ik het een zakelijker uitstraling geven. Jij bent dus wat mij betreft één van de winnaars van deze wedstrijd.

Goedemiddag,
bij deze mijn voorstel voor uw logo, feedback is van harte welkom, ik ben erg benieuwd wat u er van vind.
Het logo is opgemaakt in adobe illustrator, en is vector based (te vergroten zo groot u wil zonder kwaliteitsverlies) verder aan te leveren in elk bestandsformaat.
Mocht dit logo u bevallen kan ik een eventueel huisstijl voorstel doen.
m.v.g. koos
Ik vind het erg mooi, is het poppetje een eigen ontwerp? Het vriendelijke karakter spreekt me aan.
Goedemiddag Ger, bedankt voor je positieve beoordeling, het poppetje is een eigen ontwerp. ik heb het wel al eerder voor een andere opdrachtgever gebruikt, maar hier is het geen winnend ontwerp geworden. Het is dus vrij om te gebruiken. m.v.g. koos
Ik zie dat ik niet twee winnaars kan aanwijzen, ik ga een nieuwe wedstrijd voor DeliBugs maken. Ik zie hier jouw ontwerp (zelfde) voor de webshop tegemoet.
Ik zal je direct als winnaar selecteren, ok?
Ik heb de wedstrijd DeliBugs aangemaakt, zodra je inzending binnen is zal ik reageren.
Goedeavond ger. Dat is goed. Laat maar even weten als de wedstrijd op brandsupply staat. Dan zal ik het ontwerp uploaden. Aanpassen kan na het toekennen van een winnaar zolang totdat je een upload goedkeurd. M.v.g. koos
De webstrijd is online : DeliBugs