Hoi Saskia,
Bij deze mijn inzending voor de nieuwe huisstijl van inside marketing. Ik heb een viertal logo/ kleurvoorstellen gemaakt. Zelf vond ik de combinatie zwart groen erg prettig en heb daar ook twee voorbeelden mee gemaakt van hoe een visitekaartje er uit kan komen te zien. Zo kun je ook zien wat het logo doet in diapositief.
Ik kijk uit naar je reactie, en mocht je graag nog meer onderdelen willen zien zoals briefpapier en dergelijke dan hoor ik dat graag.
groeten,
Guus Gijben
Interim marketing manager zoekt passende en persoonlijke huisstijl
- Wedstrijd van: saskiaijszenga
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 28-11-2011
Datum einde: 16-12-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


ik begrijp niet helemaal waarom je met een soort schild werkt, dit past niet bij me, voelt niet goed,