Hierbij nog een idee. Andere kleur en met vogeltje.
Josine
- Wedstrijd van: josine
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 26-10-2011
Datum einde: 20-03-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Wel leuk, maar ik vind het lettertype van Josine niet zo mooi. Ovaal is misschien leuker dan rond.
Misschien een moooi golf van de zee door mijn naam?
Het moet wel echt bij een schoonheidssalon voor huidverbetering passen. De kleuren in de salon zijn nu rose en paars(taupe).
vriendwlijke groeten Josine>
Dag,
Bedankt voor uw reactie! Ik zou dat zeker voor u willen veranderen, maar ik zit een beetje met mijn tijd, dus als u dit logo echt ziet zitten ga ik het zeker doen voor u, maar als u een andere nu al beter denkt te vinden laat ik het wel aan hen over ;)

Hierbij een idee van mijn kant. Als u iets veranderd wil zien kan dat. Graag hoor ik of ik in de goede richting zit.