Zo? zelfde speelse manier als 'with' . Komt dat ook terug. Gr Yvonne
Kan jij ... Fris - Elegant - Zacht - Professioneel ontwerpen?
- Wedstrijd van: leukeopdracht
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 01-05-2017
Datum einde: 10-05-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Ja heel mooi! Dank je

Wat vind je zo? Gr Yvonne
Hai Yvonne, ik vind het erg mooi! Wat vind jij als ontwerper? Heb jij een bepaalde voorkeur? Ik vind trouwens deze donkere variant erg mooi afsteken met het wit. Dat grote vel wat helemaal donker is, waar is dit een format voor?
Ik ben blij dat je gisteren deze input hebt gegeven. Om axel toch niet te kopiëren heb ik de naam op een andere manier verwerkt en ik vind dit duidelijk de mooiste variant van al mijn voorstellen. Dat is bijv. de achterkant van je briefpapier, of een format voor je offertemap. Gr Yvonne
Wil je op de voorkant van het visite kaartje ook het volgende vermelden
Coaching . Training . Advies
Ja echt helemaal mooi. Dank je wel. En nu snap ik het gebruik van de donkere lay out :)

Kijk zo is het wit zandkleur, maar dit is ook heel makkelijk te bereiken met de juiste papierkleur, dan hoeft dat niet in het ontwerp te zitten, snap je? Gr Yvonne
Al moet ik zeggen dat
ik wit met aqua een mooiere combi vind. frisser..
Hai Yvonne, ik zie geen zandkleur met wit, verkeerde foto toegevoegd?
Nee ik heb het 'wit' vervangen voor een hele lichte zand-tint, maar ik vind het niet zo mooi eigenlijk :-)
Hai Yvonne, ik ben het met je eens. We blijven aan het wit.Ik vind het logo heel gaaf, heb mijn twijfels over het lettertype of plaats van de letters. Jij nog wilde ideeen of creatieve suggesties hierover? Ik vind het visitekaartje nog wat simpel, daar nog ideeen over? Groetjes
Dank je! Ik ga er morgen naar kijken! Gr Yvonne
Ja helemaal goed hoor! Ontwerper Axel heeft een ontwerp gemaakt waarin ik de kleurcombi erg mooi vind. Dat is zijn laatste ingezonden ontwerp; het witte visitekaartje met gekleurde logo. Zo zou ik de huisstijl meer willen, die richting op. Wit en dan met gekleurde tekst en of tekstblokken. Ben heel benieuwd!
Hoe Axel de letters heeft geplaatst en lettertype vind ik ook leuk. Ben benieuwd of je er wat mee kan! fijne avond nog
Ik zie het, maar je wilde geen hoofdletters en je wilde roboto ;-) Ik ga een poging wagen :-)
Bovendien heeft Axel nog geen gegevens verwerkt op het visitekaartje?

Dank je! Wil je me een beetje helpen met de kleuren? Is dit wat je bedoelt?

Zoals beloofd. Gr Yvonne
Hai Yvonne, heel gaaf geworden. Dank voor je ontwerp. Kan je nog een optie sturen met nog een andere kleur in combi met aqua (zand bijvoorbeeld) ik vind het nu nog wat simpel wat betreft kleurgebruik?

Geen commentaar
Hoi Yvonne, in deze bijgevoegde visual staat een hele lichte zand kleur. Deze lichte zandkleur als basiskleur en dan iets met aqua logo of tekst of tekstblokken. Iig dat er meer dan 1 kleur in de huisstijl komt. Of is dit af te raden? Groetjes
Misschien in de huisstijl het wit vervangen voor die zandkleur?

Zo? Gr

Wat vind je zo? Met roboto, 2 C's, kleine letters. Ik wil graag de huisstijl aanpassen wanneer het logo naar je zin is :-) Gr Yvonne
Hoi Yvonne, ik vind je ontwerp met de twee schuine schakels het mooist. Graag met het kleurenschema uit bestandnummer 1; vanaf de kleur aqua (dus niet de twee linker taupe kleuren) vervolgens kan je dan het huisstijl ontwerp daarmee afmaken.
Hoi Yvonne, ik vind je ontwerp met de twee schuine schakels het mooist. Graag met het kleurenschema uit bestandnummer 1; vanaf de kleur aqua (dus niet de twee linker taupe kleuren) vervolgens kan je dan het huisstijl ontwerp daarmee afmaken.
Bedoel je de kleuren van het bovenste rijtje? Of snap ik het helemaal verkeerd nu? Ik wil morgen graag de huisstijl voor je aanpassen! Gr Yvonne
Helemaal prima om het morgen te doen! Ik heb twee bestanden toegevoegd bij mijn wedstrijdgegevens.Jij hebt tot nu toe alleen het tweede bestand gebruikt voor de kleuren. Ik wil graag de kleuren uit het eerste bestand. Van dat bestand de vier kleuren beginnend bij aqua. (de twee linker taupe kleuren dus niet). Laat het vooral weten als je het bestand niet kan vinden dan zoeken we een andere manier om te communiceren. Dank je wel en een fijne avond
Aha nu zie ik het! Ga ik doen! Gr Yvonne

Zo? Mvg
Heel mooi! Kan je nog eens wat opties sturen wat betreft;
het logo aanvullen met een tweede c? Zodat de twee c's connected zijn (wel zelfde stijl)
de verschillende kleuren van het palet verwerken in de huisstijl
alle letters in google roboto font en zonder hoofdletters

Hierbij een overzicht. mvg

Geen commentaar
Erg mooi. Dank je wel voor je inzending. Kan je in je ontwerp aanpassen dat care hetzelfde lettertype heeft als connect with en wat variatie in lettetypen laten zien?
Erg mooi. Dank je wel voor je inzending. Kan je in je ontwerp aanpassen dat care hetzelfde lettertype heeft als connect with en wat variatie in lettetypen laten zien?

Geen commentaar
Hoi, mooi logo ontwerp. Ik vind de kleur roze te vrouwelijk. Groen?