Hallo Erik, dat is goed om te horen! Ik heb het logo en de huisstijl toch nog iets aangepast en ik heb nog even een voorstel gemaakt voor de enveloppe. Ik ben benieuwd naar je reactie!
Groetjes Sandra
Knowledge as a Service BV Logo + Huisstijl
- Wedstrijd van: ErikSpierenburg
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 19-09-2011
Datum einde: 09-10-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hallo Erik, bedankt voor je reactie! Bijgevoegd heb ik de aangepaste huisstijl met het nieuwe logo. Ik ben benieuwd wat je er zo van vindt!
Groetjes Sandra
Heel erg goed, de beste tot nu toe.

Hallo Erik, bedankt voor je reactie! Ik heb het logo eens uitgewerkt in een huisstijl, zodat je het totale beeld kunt zien. Ik ben benieuwd naar je reactie!
Groetjes Sandra
Zou ik eens mogen zien hoe dit logo er uitziet met een wat dikkere letter?
En wat ronder, de letter bedoelnik.

Hoi Erik, bijgevoegd het aangepaste logo! Ik zal vanavond kijken naar de complete huisstijl voor het totale beeld!
Groetjes Sandra
Ik vind deze wel erg goed hoor!

Hallo Eric, bedankt voor je reactie! Bij deze het aangepaste logo met een ander lettertype. Ik ben benieuwd wat je er zo van vindt!
Groetjes Sandra
Kun je de S groot maken? Dat is wel belangrijk eigenlijk. Zal ik bij de opdracht erbij zetten.

Geen commentaar
Ook goed dit.

Beste Erik, bij deze mijn eerste voorstel voor uw nieuwe logo. Ik ben benieuwd naar uw reactie!
Groetjes Sandra
Ik vind het leuk. En er zit een kaas in.
Ik kijk er meer naar en zou het graag in een ander lettertype zien, En het \"Knowledge as as Service\" deel misschien wat duidelijker?
Als je in deze de K en de S in kapitaal maakt, hoe ziet het er dan uit?