Geen commentaar
Lekker logo en huisstijl voor frisse Websitemarketeer!
- Wedstrijd van: marionderksen
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 11-04-2012
Datum einde: 18-04-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste opdrachtgever,
Hierbij een voorstel voor een logo en een huisstijl. De ronde vorm staat voor World Wide Web. Ik heb gekozen voor de kleur blauw want die kleur staat voor de manier waarop jullie duidelijkheid en overzicht willen verschaffen in de wirwar van het internetlandschap. De pijlen die samenkomen vertegenwoordigen Website Marketing Nederland. Namelijk het mogelijk maken van de vindbaarheid op internet. Wat vindt u ervan? Mocht u voor een andere kleur willen gaan of iets willen veranderen dan pas ik het graag voor u aan. In afwachting van uw reactie.
Vriendelijke groet,
Tcaylak
Tjonge, erg indrukwekkend!!!!
Beste Marioderksen,
Bedankt voor uw feedback
Gr.
Tcaylak, ben nog steeds onder de indruk.... :)
Beste marionderksen,
Blij om te lezen. In afwachting van uw keuze.
Gr.
Tcaylak, ontzettend bedankt voor je moeite en je zeer professionele inbreng. Ik heb te maken me een vakman, dat is duidelijk. Na lang twijfelen heb ik gekozen voor een ander ontwerp die me eigenlijk vanaf het begin meer aansprak. Je hebt echter wel heel goed mijn tekst omgezet in beeld en daarvoor wil ik je echt mijn complimenten geven. Heel veel succes met nieuwe opdrachten!
Jammer om te lezen. In ieder geval bedankt voor uw reactie. Veel succes met uw bedrijf.
Mvg

Geen commentaar