Logistieke duizendpoot zoekt mooi logo

Datum start: 14-10-2013

Datum einde: 28-10-2013

Totaal budget: € 349.00
Nieuwste inzending
Book cover
4+

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel voor mij een logo, met een gedegen uitstraling, strak, zonder poespas en tierelantijnen. Dit logo komt te staan voor mijn bedrijf; Kranen Interim Logistiek en Organisatie, komt terug op visitekaartje, envelop, briefpapier en website. In ieder geval dient in dit logo te worden verwerkt het gevleugelde wiel van de aan en afvoertroepen, (google-afbeeldingen), met de kleuren nassau blauw en geel of goud)

Bedrijfsomschrijving


Na zo'n 25 jaren werkervaring, eerste 12 jaar bij de Landmacht (aan en afvoertroepen) en daarna in diverse leidinggevende functies in een logistieke omgeving bij diverse bedrijven ben ik eerder dit jaar voor mij zelf begonnnen als interim logistiek professional. Ik biedt tijdelijke ondersteuning aan bedrijven die, bijvoorbeeld, behoefte hebben aan fysieke procesoptimalisatie, het tijdelijk aansturen van de (logistieke) operatie door ziekte, uitval of ontslag, het creeren van hoger bedrijfsresultaat door verbeteren van samenwerking, zowel binnen teams als tussen diverse teams.

Doelgroep


Ondernemingen zoals groothandelsbedrijven, productiebedrijven, industrie. Middelgroot tot groot, ik werk graag met / in familiebedrijven. In ieder geval is het voor mij belangrijk dat er sprake is van een duidelijk operationeel (ik ben sterk hands on georienteerd, geen pak en stropdas, liever de werkschoenen aan en tussen de mensen) karakter.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Lettertype: Verdana

Designer: BureauKomma BureauKomma
logo_huisstijl-bureaukomma-CE994haC

BureauKommaBureauKomma

Goedemorgen, bij deze een tweede voorstel voor uw huisstijl. m.v.g. koos

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-bureaukomma-jZZeN1O4

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-bureaukomma-aInoIrY0

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-bureaukomma-W3lPdn04

BureauKommaBureauKomma

Goedeavond, een nieuw voorstel a.d.h.v. uw feedback. m.v.g. koos

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-bureaukomma-cdK6n70C

Geen commentaar

bartkranenbartkranen

het bovenste logo komt voor mij in de buurt, maar wel graag mijn bedrijfsnaam toepassen: Kranen Interim Logistiek en Organisatie, graag zou ik ook de naam Kranen op een lijn zien, ipv half rond, dat vind ik strakker.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-bureaukomma-p4sDqixM

BureauKommaBureauKomma

Goedemiddag, bij deze mijn voorstel voor uw huisstijl, feedback is van harte welkom, ik ben erg benieuwd wat u er van vind.

De huisstijl is opgemaakt in adobe illustrator, en is vector based (te vergroten zo groot u wil zonder kwaliteitsverlies) verder aan te leveren in elk bestandsformaat.

De n.a.w. gegevens zijn fictief en door u aan te leveren of zelf te verwerken.

Kleuren zijn rgb kleuren en niet 100% drukwerk gelijk.

Achtergronden zijn in het voorstel zwaarder gemaakt dan in de uiteindelijke uitvoering, dit om een via een schermafbeelding toch de impressie van drukwerk te geven.


m.v.g. koos

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-bureaukomma-r817odBw

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-bureaukomma-q3otc6F6

BureauKommaBureauKomma


Goedeavond,

bij deze mijn voorstel voor uw logo, feedback is van harte welkom, ik ben erg benieuwd wat u er van vind.

Het logo is opgemaakt in adobe illustrator, en is vector based (te vergroten zo groot u wil zonder kwaliteitsverlies) verder aan te leveren in elk bestandsformaat.

Mocht dit logo u bevallen kan ik een eventueel huisstijl voorstel doen.

m.v.g. koos

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.