Geen commentaar
Logo / beeldmerk consultancy bedrijf
- Wedstrijd van: JP Studio PMO
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 23-02-2015
Datum einde: 09-03-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


wederom eenvoud en met uw laatste opmerking over het wegvallen van studio..ff wat zitten puzzelen.
STU = Engelse naam voor verblijf bewaarder zie verblijf als project en bewaarder als manager.
DIO = Directe Input Output
Door eenvoud ook weer een snel herkenbaar favicon
komt mooi uit met een witte achtergrond. bijv. glanzende presentatiemap.
Heel interessant beeld en slimme uitleg!

Geen commentaar
eenvoud voorop, favicon hier in zwart vlak en door eenvoud snel herkenbaar. door het vlak van studio bijna de neiging te lijken op JP
Zeker inventief gevonden, alleen valt studio zo wat weg. Ik kies vooralsnog voor een ander. Mvg

Geen commentaar
Interessant, de o en p maken zo het logo. Ik kies vooralsnog voor een ander. Mvg