Voor dit logo heb ik eens afgezien van de traditionele omhooglopende grafiek, omdat die wel erg cliché is (uitstraling: wij doen alles hetzelfde als onze concurrenten). In plaats daarvan een curvetype dat denk ik beter aansluit bij het en karakter van Quantmania. Verder heb ik het woord 'Quantmania' bewust niet in twee stukken gehakt door verschillende kleuren voor 'Quant'en 'mania' of door het gebruik van een hoofdletter M. De gedekte kleuren en de strakke letter moeten het logo een serieuze en eigentijdse uitstraling geven. Het logo blijft ook in zwart/wit (bijvoorbeeld bij fotokopie of fax) overeind.
Logo en complete huisstijl voor beursgerelateerd bedrijf
- Wedstrijd van: Quantmania
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 02-11-2012
Datum einde: 30-11-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dank voor uw ontwerp.
Ik ben wel gecharmeerd van uw oplossing en motivatie. Ik mis echter het "algoritmische" gedeelte van Quantmania in het logo. De gebruikte candlesticks kunnen voor meerdere bedrijven van toepassing zijn. Ook voor die ondernemingen, die geen gebruik maken van algoritmen.
Is het mogelijk om dit idee verder uit te werken?
Ik hoor het graag.
Met vriendelijke groet,
Hans van der Helm
Beste,
Is het mogelijk om hetzelfde ontwerp te posten, maar dan met onderschrift: De klant is koning?
Bij voorbaat dank.
Met vriendelijke groet,
Hans van der Helm