Goedemorgen,
Bij deze het logo als voorbeeld toegevoegd aan uw website.
Ik hoor graag uw reactie
MVG
Patrick
Logo en Flyer-layout voor het WAHARA project.
- Wedstrijd van: elsen029
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 28-06-2011
Datum einde: 07-07-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Het logo past goed in het design van de website. Bedankt.
elsen029
Bedankt voor uw reactie, er was helaas niet veel tijd meer voor het maken van een flyer basis ontwerp ivm sluiting van de wedstrijd, maar dit kan natuurlijk altijd nog gemaakt worden
Patrick

Goedemorgen,
Bij deze mijn inzending voor het logo.
Het logo combineert de twee belangrijkste dingen namelijk Afrika en water en die als het ware op te vangen/samen te voegen.
Ik hoor graag uw reactie
MVG
Patrick
Hallo Patrick,
Bedankt voor je inzending. Een mooi logo: de kleuren spreken me aan en de relatie met Afrika en water zijn evident. Het logo past inderdaad ook in de website.
Helaas mis ik het gevraagde flyer basisontwerp.
groeten,
elsen029