Beste opdrachtgever,
hierbij een alternatief op het eerste logo.
Logo en huissrtijl voor extravagant modemerk Mascolori
- Wedstrijd van: grund
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 13-06-2012
Datum einde: 27-06-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Leuk maar lijkt een beetje vakantieparkachtig

Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn ontwerpvoorstel voor het logo.
Ik ben benieuwd naar uw reactie.
opmerking: De schoen die nu boven de tekst staat komt uit een stock-database. Dit is puur ter indicatie. Indien deze stijl u bevalt, zal ik deze opnieuw opbouwen met eigen beelden.
De schoenen onderaan (alternatieven) zijn wel zelf getekend.
MVG
JohanJ
Leuk maar we willen meer gaan verkopen dan alleen schoenen. Dus kan je ook iets maken met een versie met een ander logo dan een schoen?