Beste Maarten
Hierbij nog even mijn voorstel, maar dan op een witte bestelbus geprojecteerd
Met vriendelijke groet, Peter Strooy
logo en huisstijl
- Wedstrijd van: Maarten
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 14-08-2011
Datum einde: 31-08-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste Maarten
Op de valreep zag ik je verzoek via Brandsupply, en vandaar dan ook nog mijn inzending. Dit ontwerp is zowel strak alsook wat dynamisch. Ik heb mij beperkt tot de gevraagde kleuren maar wel met één extra accentkleur. Ik hoor weer graag je reactie
Met vriendelijke groet, Peter Strooy