Logo en huisstijl dietistenpraktijk

Datum start: 05-07-2014

Datum einde: 19-07-2014

Totaal budget: € 319.00
Nieuwste inzending
Book cover
six eleven design

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Per 1 september start ik een diëtistenpraktijk. Deze praktijk wil ik dieetzorg.com noemen. Hiervoor ben ik opzoek naar een tof logo en huisstijl.



Bedrijfsomschrijving


Dietistenpraktijk Dieetzorg.com
Gespecialiseerd in voeding bij ziekte.

Doelgroep


Ik zal voornamelijk klanten krijgen die via hun huisarts of medisch specialist zijn doorgestuurd ivm gezondheidsproblemen (dit kan heel breed zijn, van hartproblemen tot nierziekten tot ondervoeding bij kanker of maag/darmproblemen). Ik wil me dus niet zo zeer richten op mensen die af willen vallen (hoewel zij wel welkom zijn in mijn praktijk).


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Wat betreft het logo heb ik wel een idee hoe ik het zou willen hebben, maar als jullie hier andere creatieve ideeën hebben dan sta ik hier zeker voor open. In de bijlage heb ik een voorbeeld toegevoegd dat mij aansprak. Toen ik dit zag kreeg ik het idee om dit naar mijn eigen praktijk aan te passen door het buisje te vervangen door een mes en uiteraard de naam Dieetzorg.com i.p.v. Nutriprofiel. Verder wil ik er op de één of andere manier een esculaap in verwerken.

De kleuren die mij aanspreken zijn blauw, groen en wit. Verder zou het fijn zijn als het logo er ook in zwart/wit nog goed herkenbaar uitziet. Ik print vaak informatie voor mensen uit en heb niet op elke locatie een kleurenprinter.


Wat ik liever niet wil: een weegschaal, meetlint of appel in het logo.

Wel: natuurlijke, frisse kleuren, niet teveel "tierelantijn", strak, maar wel in het oog springend.

Designer: Maartenhordijk Maartenhordijk
logo_huisstijl-maartenhordijk-3FlY1jHs

MaartenhordijkMaartenhordijk

Nog even 1tje met een ander lettertype.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-maartenhordijk-X7DyC73g

MaartenhordijkMaartenhordijk

Hier een ontwerp wat meer in de gewenste richting?

LindyLindy

Hoi Maarten, dit is inderdaad wat meer in de gewenste richting, maar echt heel enthousiast word ik er nog niet van. Moeilijk om uit te leggen waar het 'm precies in zit.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-maartenhordijk-Cij7eABU

MaartenhordijkMaartenhordijk

Hierbij zonder + teken maar met goedkeuring vink.

LindyLindy

Dit is een verbetering t.o.v. de vorige, bedankt voor de moeite. Het vinkje doet me wel erg denken aan het "ik kies bewust" logo.

MaartenhordijkMaartenhordijk

Het logo spreekt dan wel naar mijn mening. Men komt bij Dieet zorg toch om een dieet samen te stellen wat past bij de klachten?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-maartenhordijk-sKEH6DLM

MaartenhordijkMaartenhordijk

Hier nog even een andere indeling.

LindyLindy

Bedankt voor je inzending Maarten. De plus is niet helemaal wat ik zoek. Het rondje met het bestek is wel leuk bedacht.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-maartenhordijk-rhuYIKxM

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.