Geen commentaar
Logo en huisstijl dietistenpraktijk
- Wedstrijd van: Lindy
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 05-07-2014
Datum einde: 19-07-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste Lindy,
Hierbij een logo voorstel voor Dieetzorg.com
Ik heb hierbij een ander uitgangspunt genomen dan beschreven stond.
Ik heb het woord vitaliteit als uitgangspunt genomen. Achterliggende gedachte is dat het om zorg gaat en u mensen helpt zich beter te laten voelen doormiddel van een effectief dieet.
Graag hoor ik wat u er van vindt. Eventuele aanpassingen zijn natuurlijk mogelijk.