Beste,
in bijlage voorstel van logo/signatuur .amsterdam.
Het logo die gebruikt kan worden voor advertenties xxx.amsterdam waarbij de xxx kan ingevuld worden door eender wie - anders kan deze dus inderdaad ingevuld worden door bvb. hotel.amsterdam.
Indien de kruisen niet gebruikt mogen worden kunnen deze misschien vervangen worden door iets anders.
indien jullie liever http:// gebruiken inplaats van de www. moet u maar een seintje geven zodat ik deze kan vervangen.
Bij vragen en/of opmerkingen kan u mij altijd contacteren.
vriendelijke groeten,
Aynsley
Logo en huisstijl (electronisch) voor ".amsterdam"
- Wedstrijd van: pmolenaar
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 13-12-2012
Datum einde: 10-01-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.

