Beste Chris,
Hierbij een andere insteek voor het logo:
Zakelijker, strakker en warmer van kleur.
Met vriendelijke groet,
Sjoerd Stellingwerf
Logo en huisstijl Feel Food Company; ouderwets lekker in je vel door bewust te zijn van wat je eet!
- Wedstrijd van: chrisaanzee
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 07-11-2013
Datum einde: 21-11-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste Chris,
Bijgaand mijn inzending voor de wedstrijd, een simpel maar krachtig logo. Ik heb jullie pay off "hapje voor hapje weer goed in je vel!" letterlijk verwerkt in de letters "oo" in food, door er blije mondjes van te maken die open staan.
Overigens denk ik dat de pay off niet eens nodig is omdat de naam al zo duidelijk is.
Ik ben erg benieuwd naar de reactie!
Meer werk van mij is te zien op http://conceptenontwerp.nl/
Met vriendelijke groet,
Sjoerd Stellingwerf
het is te speels we zoeken toch een iets zakelijker beeldmerk. Strakkere typografie en groen is wel kleur van gezond en natuur, maar we zijn primair voedingsdeskundigen die kennis overdragen zodat klanten eenvoudig gezonder kunnen leven. Typografie zou oranje warm kunnen zijn.