Geen commentaar
Logo en huisstijl for IT freelancer
- Wedstrijd van: jbeurskens
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 11-01-2013
Datum einde: 08-02-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste heer Beurskens,
Ik vond dit een passende logo, omdat het een
pixel moet voorstellen met erin uw bedrijfsnaam.
Ook zijn er een paar strepen te zien, die moeten lijnen van dode pixels voorstellen.
Huisstijl komt nog aan.
Met vriendelijke groet,
Iliass Nassibane.
Hallo Iliass,
Dank je voor de inzending!
Het ziet er op zich strak uit. Een nadeel vind ik wel dat het denk ik moeilijk te schalen is. De Letters zijn groot en de lijntjes dun. Daarnaast is dode pixels niet echt iest waarmee ik geassocieerd wil worden ;)
groet,
Jeroen
Hoi,
Ik kan dat zeker begrijpen :D.
groet,
Iliass