Goedendag
Hierbij nog een ander voorstel
Met vriendelijke groet
Johnmar
Logo en huisstijl gezocht voor jonge, frisse commerciële psychologe!
- Wedstrijd van: bolwerk
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 08-02-2017
Datum einde: 06-03-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Goedendag
Hierbij een voorstel.
Met vriendelijke groet
Johnmar
Thanks voor je input. Voelt net iets te zakelijk voor mij. Ik vind die halve ronde erboven wel leuk bedacht, voelt als het samenvoegen van de twee stukken zorg + commercie. Kleurgebruik past ook niet helemaal bij wat ik wil uitstralen.