Logo en huisstijl ICT bedrijf

Datum start: 13-07-2015

Datum einde: 01-08-2015

Totaal budget: € 419.00
Nieuwste inzending
Book cover
enetshop

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Een moderne huisstijl voor een ICT bedrijf. Het logo moet duidelijk maken dat we webapplicaties (in het engels dan) maken.

Bedrijfsomschrijving


Het gaat om het bedrijf Flux ICT. Flux ICT maakt webapplicaties op maat. Flux is een term uit de natuurkunde die de hoeveelheid doorstroom door een oppervlak heen geeft en wordt vaak aangeduid met de Griekse hoofdletter Phi.

Doelgroep


Bedrijven die op zoek zijn naar webapplicaties. Dus bijvoorbeeld een personeelsplanning applicatie voor zowel de desktop als mobiel.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Ik heb zelf al naar een kleurstelling gezocht en kwam uit op dit: #70B9B0 voor de hoofdkleur en #242424 voor het donker. Verder heb ik er nog niet echt over nagedacht.

Designer: joop joop
logo_huisstijl-joop-K9FhRWFc

joopjoop

variant

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-joop-ZgOQWW9o

Geen commentaar

stef.schenkelaarsstef.schenkelaars

Ik vind de bovenste het mooist. Kan je er nog wel bijzetten wat we doen?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.