Beste ClaimGarant,
Ik ben ook met plezier aan de gang gegaan met het logo. Ik zag dat de wedstrijd bijna verlopen was, maar heb toch wat geprobeerd. Ik heb de C en de G elkaar doen omhelzen met als achterliggende gedachte, dat de claim gegarandeerd succesvol verloopt. Ben benieuwd of er nog behoefte is na het aantal zendingen.
Met vriendelijke groet,
Sander Smeekes
Logo en huisstijl juridisch adviesbureau ClaimGarant
- Wedstrijd van: ClaimGarant
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 27-09-2012
Datum einde: 08-10-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.

