Het is misschien niet helemaal wat je zoekt. Maar als het wel zo is, zal ik me er beter over buigen. En er voor zorgen dat alle lijnen mooi zijn afgewerkt. Misschien ook ander kleurgebruik. Dit is een voorbeeld.
Logo en Huisstijl (met leeuw)
- Wedstrijd van: dl-apps
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 02-02-2015
Datum einde: 27-02-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.
 BerryKiss
                BerryKiss
             
                                                    Aardig bedacht maar inderdaad niet helemaal wat ik zoek.
 Nederland
                                        Nederland
                                     France
                                        France
                                     Deutschland
                                        Deutschland
                                     Österreich
                                        Österreich
                                     United Kingdom
                                        United Kingdom
                                     International
                                        International
                                    