Geen commentaar
Logo en huisstijl ontwerp voor een nieuw fast casual Latin fusion restaurant concept
- Wedstrijd van: Lilliana Neves
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 08-03-2019
Datum einde: 25-04-2019
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Het cirkeltje vibden wij wat hebben. Het vlammetje en pepertje vinden wij minder. Lettertype is ok.

Geen commentaar
Hoi,
Bedankt voor je design.
Ik vind de kleuren wel mooi van het symbooltje. Ik vind het symbooltje wel wat meer Indisch dan Latin. De lettertype van Na Brasa is meer Mexicaans en vinden wij niet mooi.
Dank voor de feedback, ik zal de aanpassingen doen.
Ik heb nu wat plaatjes toegevoegd voor een sfeer impressie. Je ziet in een stoel een patroontje wat heel Latin is en kan heel subtiel terug komen in de huisstijl en logo