Geen commentaar
LOGO EN HUISSTIJL : stam beton en gevel techniek
- Wedstrijd van: TIJMENBOS
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 16-11-2012
Datum einde: 07-12-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste opdrachtgever,
Als er nog iets is wat ik kan veranderen dan hoor ik dat natuurlijk graag.
Met vriendelijke groet,
Joel
o2Designs

Geen commentaar

Beste,
Hierbij het voorstel voor de huisstijl.
Ik heb alles rustig, strak en zakelijk gehouden. Ik ben erg benieuwd naar uw mening over de huisstijl. Misschien is het handig als ik de gegevens weet die op de visitekaartjes en op het briefpapier moeten komen, dan kan ik het ontwerp hierop aanpassen. Verder snapte ik niet goed wat u bedoelde met een andere vorm van het logo. Bedoelt u dan bijvoorbeeld een ronde vorm i.p.v een 6-hoekige?
Met vriendelijke groet,
Joel
o2Designs
Ziet er schitterend uit! Ik heb geen aanvullingen. Maken jullie ook websites?
Bedankt voor uw snelle reactie! Ik kan wel websites ontwerpen, maar van het technische gedeelte heb ik helaas niet genoeg kennis.
Met vriendelijke groet,
Joel
o2Designs
Tijmen, wat voor site willen jullie ongeveer hebben? Als het kan worden gemaakt in WordPress (wat meestal kan behalve bij erg ingewikkelde sites) kan ik dat wel maken op basis van het ontwerp van Joel.
Eerder had ik al opgemerkt dat 'beton en gevel techniek' geen goed Nederlands is. Correct is: beton- en geveltechniek.
Vriendelijke groeten,
Hans

Beste,
Bij deze mijn inzending. Ik heb geprobeerd er een strakke en zakelijke vorm aan te geven. De kleur oranje is ook lekker opvallend. Ik ben benieuwd naar uw mening.
Met vriendelijke groet,
Joel
o2Designs
ziet er fraai uit. graag zou ik e.e.a. wat verder uitgewerkt zien, visite kaartje briefpapier enz. Ook zou ik graag nog een andere vorm van dit logo zien.
gr
Tijmen Bos