Geen commentaar
Logo en Huisstijl Suninvestments
- Wedstrijd van: LarsRupert
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 17-08-2017
Datum einde: 24-08-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Bedankt voor de 3 sterren voor mijn logo. Ook op een donkere achtergrond komt dit logo sterk naar voren.

Geen commentaar
Beste opdrachtgever,
In een iets andere kleur opstelling zou het logo ook prima kunnen.
Groet,
Krijn

Geen commentaar

Geen commentaar
Beste opdrachtgever,
Zo zou het logo ook nog kunnen met toevoeging van gebouwen die investeren in Sun Investments.
Groet,
Krijn
Beste Lars,
Wat kan ik nog veranderen om het logo tot 4/5 sterren te brengen? Ik hoor het graag.
Groet,
Krijn

Geen commentaar

Geen commentaar
Beste opdrachtgever,
Bedankt voor de snelle feedback. Hierbij het logo zonder slogan.
Groet,
Krijn

Geen commentaar
Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn logo-voorstel. Ik heb van SUN INVESTMENT een duidelijk icoon gemaakt wat prima door te voeren is naar een huisstijl en ook kan dit icoon ingezet worden op de social media kanalen.
Groet,
Krijn
Beste Krijn, Mooi logo!
Zou je ook het logo kunnen maken zonder de ondertiteling. Voor beiden

Geen commentaar