Hallo BdP,
Bij deze een nieuw voorstel, met feedback in acht genomen.
Het logo is geabstraheerd. Het kan een boom zijn, het kan een scherpe vorm in contrats met ronde vormen zijn, het kan een pijltje zijn dat de weg wijst naar het groen.
Ik heb gekozen voor blauw en groentinten, altijd een sterke combinatie, sterker dan een regenboog. Dit is zakelijker.
Graag hoor ik wat u hier van vind!
Groet,
Jorina - mooiniet
Logo en huisstijl voor adviesbureau Groen en Begraafplaatsen
- Wedstrijd van: Buiten de Perken
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 07-06-2012
Datum einde: 13-08-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hallo Buiten de Perken,
Bij deze een voorstel voor logo en huisstijl.
Het logo is een combinatie van strakke en natuurlijke vormen. In de pdf kwam ik beiden tegen; de strakke vormen voor duidelijkheid/planning (beleid) en de natuurlijke vormen voor het groen.
Deze combinatie is doorgezet in de uitingen. Overal is het logo duidelijk zichtbaar en worden de elementen herhaald voor een dynamisch geheel.
Ook voor presentaties is het goed bruikbaar, de duidelijke letter en speelse vormen kunnen een helder geheel vormen, dat in combinatie met tekst interressant en representatief overkomt.
Graag hoor ik wat u er van vind, aanpassingen zijn altijd mogelijk.
Vriendelijke groet,
Jorina - mooiniet
Dag Jorina van mooiniet, bedankt voor de inzending en de toelichting.Het is echter nog niet wat ik zoek. Ik zoek een - bij voorkeur - abstract logo. Mijn favoriete logo verbeeldt de dubbele betekenis van Buiten de Perken. Mijn voorkeur gaat echt heel duidelijk níet uit naar - ik heb het al bij de vorige inzendingen gemeld - bomen, bloemen, bijen, blaadjes of vogels. Of het moet wel heel mooi en abstract zijn.
Ik kan de grijze letters helaas niet lezen, dus zie niet wat er staat.
Als toelichting op mijn bedrijfsnaam mag er staan "beleid en beheer voor groen en begraafplaatsen", al dan niet met hoofdletters.
De kleuren zijn wat flets. Mijn voorkeur gaat uit naar heldere kleuren. Het liefst blauw; met regenboogkleuren zou prima zijn!
U bent wel de eerste die een complete inzending doet voor logo én huisstijl!
Kunt u hiermee nog een poging doen?